• img1
  • img2
  • img3
  • img5
  • img4

Πρόγραμμα Επισκέψεων Γονέων Στο Σχολείο μας

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΩΔ

Ειδικότητα

ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

1

Τζυρκαλλή Έλενα

ΣΜ1

Διευθύντρια

Καθημερινά εκτός Παρασκευή 1η -2η περ.

2

Χαραλάμπους Αθανάσιος

Η1

Βοηθός διευθυντής Α΄

Τετάρτη 1η – 7η περίοδο

3

Μηλιώτης Μιχάλης

Η2

Βοηθός Διευθυντής

Τρίτη 4η περίοδο

4

Κυπριανού Κύπρος

Γ1

Βοηθός Διευθυντής

Τρίτη 1η περίοδο

5

Μενελάου Μενέλαος

Η3

Βοηθός Διευθυντής

Τετάρτη 5η  περίοδο

6

Γεωργίου-Παπαϊωάννου Φωτεινή

Γ2

Βοηθός Διευθύντρια

Τρίτη 1η περίοδο

7

Δημοσθένους  Π/Δημοσθένης

Θ1

Θρησκευτικών

Δευτέρα 4η περίοδο

8

Μαγγανή Χρυστάλλα

Γ5

Φιλολογικών

Παρασκευή 5η περίοδο

9

Φατσέα Σοφία

Γ3

Φιλολογικών

Τρίτη  1η και 2η περίοδο

10

Βαγγελού  Αγαθή

Γ4

Φιλολογικών

Δευτέρα  1η και 2η περίοδο

11

Χαραλαμπίδου  Αικατερίνη

Γ6

Φιλολογικών

Δευτέρα 3η περίοδο

12

Σαββίδης Αλέξιος

Μ1

Μαθηματικών

Δευτέρα 4η περίοδο

13

Χριστοδούλου Τασούλα

Μ2

Μαθηματικών

Τρίτη 2η περίοδο

14

Παπαγιάννη Πολίνα

Μ3

Μαθηματικών

Τρίτη 2η περίοδο

15

Πηλίνα Παναγιώτα

Φ1

Φυσικής

Τρίτη 1η περίοδο

16

Χατζηγιάγκου  Μελανή

Φ2

Φυσικής

Τετάρτη 5η περίοδο

17

Λάμνησου-Μορφίτου Κωνσταντία

Χ1

Χημείας

Τρίτη 1η περίοδο

18

Νικολάου Λάμπρος

Α1

Αγγλικών

Δευτέρα 1η και 2η περίοδο

19

Φράγκου Χριστίνα

Α2

Αγγλικών

Τετάρτη 4η περίοδο

20

Τσολιά Άννα

F1

Γαλλικών

Δευτέρα 4η περίοδο

21

Χατζηζαχαρίου Παντελίτσα

O1

Οικονομικών

Τρίτη 3η περίοδο

22

Ιωάννου Ιωάννα

O2

Οικονομικών

Παρασκευή 1η περίοδο

23

Αθανασίου Περσεφόνη

O3

Οικονομικών

Τρίτη 4η περίοδο

24

Φοράφη Άννα

Ω1

Μουσικής

Πέμπτη 3η περίοδο

25

Μιχαήλ Ευάγγελος

ΣΕΑ

Σ.Ε.Α.

Δευτέρα, Τετάρτη και Παρασκευή (με ραντεβού)

26

Γιάγκου Γιάγκος

Σ1

Φυσικής Αγωγής

Δευτέρα 5η περίοδο

27

Πελαβάς Νίκος

Η6

Ηλεκτρολογίας

Τρίτη 1η  και  2η  περίοδο, Τετάρτη 3η και 4η περίοδο 

28

Κούλλουρος Σώτος

Η7

Ηλεκτρολογίας

Πέμπτη 2η περίοδο

29

Χάματσος  Κωνσταντίνος

Η5

Ηλεκτρολογίας

Δευτέρα 5η περίοδο

30

Χριστοφόρου Παύλος

Η8

Ηλεκτρολογίας

Πέμπτη 2η και 4η περίοδο

31

Μαραθεύτης ΄Αρης

Η4

Ηλεκτρολογίας

Τρίτη 4η περίοδο

32

Φουσκωτός Πέτρος

Ε1

Μηχανολογίας

Τετάρτη 4η περίοδο

33

Αριστείδου  Παραακευή

Κ1

Κομμωτικής

Πέμπτη 4η περίοδο

34

Χαραλάμπους Χαράλαμπος

Κ2

Κομμωτικής

Τετάρτη 5η περίοδο

35

Κουμπαρή Μάρω

Κ3

Κομμωτικής

Τρίτη 3η  και 4η  περίοδο, Τετάρτη 4η και 5η περίοδο 

36

Παπακυριακού Αθηνά

Κ4

Κομμωτικής

Πέμπτη 3η περίοδο

37

Τσαγγάρης Μιχάλης

Κ5

Κομμωτικής

Πέμπτη 5η περίοδο